Deli Dumrul 2 – Hop Dedik Filmini izle

Deli Dumrul 2 – Hop Dedik Filmini izle
Gösterim tarihi: 1 Nisan 2011
Yapım: 2011
Oyuncular: Atıf Emir Benderlioğlu, Perihan Savaş, Ceren Şekerci, Orhan Bıyıklı, Ferdi Akarnur, Bulut Aras, Çetin Altay, Nurhan Yılma, Mesut Çakarlı
Tür: Aksiyon, Komedi, Polisiye, Suç
Senaryo: Bayram özbek
Yönetmen: Oğuz Yalçın
Deli Dumrul 2 – Hop Dedik Filminin konusu:Deli Dumrul (Emir Benderlioğlu), İstanbul’un Kurtlar Kuşlar Alemine meydan okumuş ve oyuna getirilerek hapse düşmüştür.

İçerde hayatının zindana döneceğini düşünürken, ruh dünyasında derin tesirler meydana getirecek olan gönül erlerinden İhsan Bey (Bulut Aras) ile tanışır. Hapiste Dumrul ile İhsan Bey’in en has talebesi ve manevi evladı Alperen ( Orhan Bıyıklı) arasında sıkı bir dostluk başlar. Deli Dumrul’u, gönül eri İhsan Bey’i ve yiğitlik timsali Alperen’i uğradıkları iftiralardan aklayıp kurtaracak kişi ise Başkomiser Semih (Mesut Çakarlı) ve Komiser Zeynep’tir (Ceren Benderlioğlu).

Önce İhsan Bey ve Alperen, ardından da Deli Dumrul aklanarak tahliye olur. Yalana, dolana, talana, hırsıza, arsıza, yolsuza, laine ve haine.. ve de cümle haşerata HOP DEDİK! diyen Deli Dumrul artık özgürdür…

Deli Dumrul 2 – Hop Dedik Filmini izle
Bölüm 1:


Bölüm2:

Bölüm3:

Bölüm 4:


Bölüm 5:

Bölüm 6:

Bölüm 7:

Filmin yarısına geldiğinizde premium üyelik uyarısı çıkacaktır. Kaldığınız yerden aşağıdaki player’dan devam edin. Yada modeminize reset atınız.

Etiketler:, , , , ,