Thor: Karanlık Dünya Filmi izle

Fragman
115 izleme

2013 yılında vizyona girecek olan Thor: The Dark World filmi Alan Taylor yönetmenliğinde çekildi.
Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Natalie Portman, Kat Dennings, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård, Zachary Levi, Ray Stevenson, Christoper Eccleston, Jaimie Alexander, Rene Russo, Tadanobu Asano gibi oyuncucuları kadrosunda bulunduran Thor: The Dark World filminin kısaca özeti şöyle:

Marvel yapımı Thor: The Dark World Güçlü Yenilmez Thor’un Dünya’yı ve Dokuz Diyar’ı evrenden once var olmuş karanlık düşmandan kurtarma maceralarıyla devam ediyor. Thor ve The Avengers’tan sonra Thor evreni kurtarmak için mücadele ediyor… Ama Malekith tarafından yönetilen eski bir ırk evreni karanlığa çekmeye çalışıyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya kalan Thor en tehlikeli ve en kişisel yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculukta Jane Foster’la yeniden birleşecek ve tüm insanoğlunu kurtarmak için her şeyini feda emek zorunda kalacak.

Filmden kareler

Film hakkındaki yorumlar

Gelen Aramalar

İlginizi çekebilecek filmler

Editörün Seçimi
bourneun-mirasi-1343201218.jpg
Bourne’un Mirası filmi izle

2012 yapımı The Bourne Legacy, Tony Gilroy yönetmenliğinde Frank Marshall,Henry Morrison,Jeffrey M. Weiner,Pat Crowley,Ben Smith yapımcılığında çekild...

Kapat