Sleepwalk with Me filmi izle


Fragman Part 1 Part 2 Part 3 Tek Part VK
137 izleme

2012 yapımı Sleepwalk with Me, Seth Barrish yönetmenliğinde Brian Bedol, Jacob Jaffke, Mike Lavoie, Jen Stein, Alissa Shipp, Ken Lerer yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde puanla listelenen Sleepwalk with Me, oyuncu kadrosunda da Lauren Ambrose, Alice Blythe,Mike Birbiglia, Kevin Barnett, Alberto Bonilla gibi isimleri barındırmakta. Sleepwalk with Me filminin genel özeti ise şöyle:

“Size bir hikaye anlatacağım, gerçek bir hikaye… Her zaman insanlara şunu söylerim,” diyor izleyiciye komedyen/oyun yazarı/ yönetmen Mike Birbiglia otobiyografik ama kurgusal eserinin başlangıcında. Birbiglia sinematik bir suret yaratırken alaycılığını da yanına alıyor. Stand-up komedyeninin gecikmiş kariyerin verdiği stresle, kontrolünden çıkmak üzere olan bayat bir ilişkiyle ve göz ardı edemeyeceği düzeye ulaşmış uyurgezerlikle verdiği mücadelesinin hikayesini izliyoruz.Başarılı tek kişilik gösteriden uyarlanan SLEEPWALK WITH ME kişisel bir acıyı komik bir hikayeye dönüştüren tutkulu ve özel hikaye anlatımına iyi bir örnek. Ira Glass’in hem yapımcılığını hem de yardımcı senaristliğini üstlendiği SLEEPWALK WITH ME Lauren Ambrose (“Six Feet Under”), Carol Kane (Taxi), James Rebhorn (Meet the Parents), Cristin Milioti (“30 Rock”) gibi isimlerin de yer aldığı bir film. Samimi bir dile sahip olan Mike Birbiglia hem komik hem dramatic olan güçlü ve hüzünlü bir esere imza atıyor.

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

Editörün Seçimi
albert-nobbs-0.jpg
Hizmetkar Albert Nobbs filmi izle

2011 yapımı Albert Nobbs, Rodrigo García yönetmenliğinde Glenn Close, Julie Lynn, Bonnie Curtis, Alan Moloney, Patrick O'donoghue yapımcılığında çeki...

Kapat