Pi’nin Yaşamı full izle


Fragman
151 izleme

2013 yapımı Life of Pi filmi, Ang Lee yönetmenliğinde ve Tabrez Noorani, William M. Connor, David Womark, Gil Netter yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde 8.4 puanla listelenen Pi’nin Yaşamı filmi, oyuncu kadrosunda da Tabrez Noorani, William M. Connor, David Womark, Gil Netter gibi isimleri barındırmakta. Life of Pi filminin genel özeti ise şöyle:

Pasifik Denizi’nde yaşanan bir gemi kazasında sağ kurtulan Pi, bir sandala tutunarak hayatta kalır. Ancak sandalda tek başına değildir. Yanında bir Bengal Kaplanı, bir bacağı kırık zebra, bir sırtlan ve bir orangutan ile birliktedir. Besin zincirinde zekasıyla son aşamaya gelen Pi, kaplan ile başbaşa kalır ve akıl almaz maceralarla dolu bir mücadele başlar..

Gelen Aramalar

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  the-millionaire-tour-1357036055.jpg
  The Millionaire Tour full hd izle

  2012 yapımı The Millionaire Tour , Inon Shampanier yönetmenliğinde Ryan Radefeld,Vahan Paretchan, Jaime Burke yapımcılığında çekildi. IMDb listel...

  Kapat