Operasyon: Argo filmi HD izle

Fragman
40 izleme

2012 yapımı Argo, Ben Affleck yönetmenliğinde George Clooney ,Grant Heslov, David Klawans, Chay Carter, Nina Wolarsky yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde 8.2 puanla listelenen Operasyon: Argo, oyuncu kadrosunda da Ben Affleck, John Goodman, Bryan Cranston, Clea Duvall, Victor Garber gibi isimleri barındırmakta. Operasyon: Argo filminin genel özeti ise şöyle:

Argo filmi tarihi gerçeklere dayanıyor.Amerikan halkının yıllar sonra haberi olduğu rehine kurtarma operasyonu anlatılıyor filmde.1979 yılında İran’da gerçekleşen olaylarda, 52 Amerikalı’nın esir alınması ve akıllara zarar bir operasyonla ülke dışına çıkarılmaları anlatılıyor.Bu olağünüstü operasyon izlenmeye değer bir gerilime sahne oluyor.

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  leyla-ile-mecnun-1-sezon-izle
  Leyla ile Mecnun 3.Bölüm izle

  Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, hastanedeki yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz...

  Kapat