Leyla ile Mecnun 79.Bölüm izle

Fragman Tek Part HD 1 2 3 4 5 6 7
165 izleme

Birlikteyken herşeyi unutan, Leyla ile Mecnun çok mutludurlar. Ancak bir süre sonra sorunlarla karşılaşırlar. Leyla’nın şirketi kurtarabilmesi için paraya ihtiyacı vardır. Ömer de kızının borçlarını kapatıp, şirketini kurtarmak için dükkanı satmaya karar verir.

Erdal da Kaan’dan aldığı fikirle bakkalda online ticaret uygulamasını başlatır. İskender de moto-kurye olarak Erdal’ın yanında çalışmaya başlar. Mecnun da Leyla’nın şirketini kurtarmak için çareyi ruhunu şeytana satmakta bulur. Bu sırada boş durmayan Hidayet, Benjamin’le iş birliği yaparak Leyla’ya yardım etmeye çalışır. Mecnun’un ruhu pek para etmeyince Kireçburnu ekibi toplanır ve operasyona girişirler.. Leyla ile Mecnun 79. bölüm izle 31 Aralık Pazartesi saat 21:30′da TRT ekranlarında.

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  Acemi-Yuzuculer.jpg
  Acemi Yüzücüler filmi izle

  2006 yapımı The Big Bad Swim, Ishai Setton yönetmenliğinde Chandra Simon,Ishai Setton yapımcılığında çekildi. IMDb listelerinde 6.3 puanla listele...

  Kapat