Leyla ile Mecnun 61.bölüm – Sezon finali

Fragman
57 izleme
Film çalışmıyorsa lütfen alt kısımdan yorum yazarak belirtin. En kısa sürede kırık partlar yenilenir.

Mecnun, Leyla’yı bir trafik kazası sonucu kaybeder. Bu olay üzerine bir yıl boyunca kimseyle konuşmayan Mecnun, gerçeği bir türlü kabul edemez. Leyla’yı geri getirebileceği fikrine kapılarak yeni maceralara atılır. Bu sırada Leyla’nın organlarının bağışlandığı ortaya çıkar. Böylece Mecnun’un yolu Leyla’nın ciğerini taşıyan Sedef ve kalbini taşıyan Şirin’le kesişir. Bir yanda kafa dengi olan ama sürekli atıştığı Sedef, diğer yanda kendisinden çok farklı olan, fizik ve sosyoloji okuyan Şirin. Bu iki kızın hayatına girmesiyle işler Mecnun için gitgide karışır.

Tabii ki babası İskender, akıl danıştığı Aksakallı Dede, hiçbir işte tutunamayan İsmail, her kapıyı açabilen Yavuz ve tüm patavatsızlığı ve çılgın danslarıyla mahallenin vazgeçilmezi olan Erdal Bakkal, her olayda Mecnun’un yardımına koşar. Böylece işler daha da karmaşık bir hal alır.

Sonrası İsmail abiden gelsin; olaylar olaylar…

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  Gelen Aramalar

  hd leyla ile mecnun izle

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  kara-sovalye-yukseliyor-1344943814.jpg
  Kara Şövalye Yükseliyor filmi izle

  2012 yapımı The Dark Knight Rises, Christopher Nolan yönetmenliğinde Emma Thomas,Charles Roven,Kevin De La Noy,Jordan Goldberg,Thomas Tull,Dileep Singh Rat...

  Kapat