Kara Oyun filmi izle

Fragman
131 izleme
Film çalışmıyorsa lütfen alt kısımdan yorum yazarak belirtin. En kısa sürede kırık partlar yenilenir.

2012 yapımı Svartur á leik, Óskar Thór Axelsson yönetmenliğinde Chris Briggs,Hlín Jóhannesdóttir,Rannveig Þorkelsdóttir yapımcılığında çekildi.

 

IMDb listelerinde puanla listelenen Kara Oyun, oyuncu kadrosunda da Björn Jörundur, María Birta, Damon Younger, Hilmar Jonsson, Egill Einarsson gibi isimleri barındırmakta. Kara Oyun filminin genel özeti ise şöyle:

Kara Oyun çılgın teknikleri, yüksek temposu, amansız şiddeti ve çarpıcı müzik kullanımıyla Trainspotting ve Koş Lola Koş gibi filmlerin tükenmez enerjisini örnek alıyor. Yapımcılığını Drive / Sürücü filminin yönetmeni Nicolas Winding Refn’in üstlendiği film İzlanda suç dünyasının ufak tefek işlerden örgütlü ve vahşi, devasa bir sanayiye dönüştüğü 1990′ların sonundaki “büyüme çağı”nı mercek altına yatırıyor. Her şey toplumu derinden sarsan birkaç olayla başlıyor: iki silahlı banka soygunu, büyük bir sigorta yolsuzluğu ve ülke tarihinin en büyük uyuşturucu baskını. ”

Film hakkındaki yorumlar

Gelen Aramalar

2013 macera fantastik film izlekara oyun film izlekara oyun filmikara oyun trhd full izlekara oyun film

İlginizi çekebilecek filmler

Editörün Seçimi
kuzgun-2.jpg
Kuzgun filmi izle

2012 yapımı The Raven, yönetmenliğinde Trevor Macy,Andjelija Vlaisavljevic,Richard Sharkey,Aaron Ryder yapımcılığında çekildi. IMDb listelerinde 6....

Kapat