Kanunsuzlar filmi izle

Fragman Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Tek Part VK
214 izleme
Film çalışmıyorsa lütfen alt kısımdan yorum yazarak belirtin. En kısa sürede kırık partlar yenilenir.

2012 yapımı Lawless ( Wettest County ), John Hillcoat yönetmenliğinde Cassian Elwes,Michael Benaroya yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde puanla listelenen Kanunsuzlar, oyuncu kadrosunda da Gary Oldman,Shia LaBeouf,Tom Hardy,Guy Pearce,Mia Wasikowska gibi isimleri barındırmakta. Kanunsuzlar filminin genel özeti ise şöyle: Büyük Buhran döneminde küstah ve korkusuz üç genç kardeş ele geçmesi zor Amerikan Rüyasını gerçekleştirmek için suç işlemeye başlarlar. Güçlü şehir gangsterleri kardeşlerin çabalarının ödüllerini toplarken, onlar hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eder.En genç kardeş, Jack, kendisini yeni Al Capone olarak düşler; neye malolursa olsun güzel takım elbiseler, silahlar ve hızlı arabalar hayaleder. İçki yasağının en hassas döneminde, ailesinin yasadışı alkol üretimini büyüterek, bir yandan güzel bir Amiş kızı olan Bertha’nın sevgisini kazanmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir suç imparatorluğu kurmayı planlar. Ortanca kardeş, Howard, kavgacı, sadık fakat pervasızdır. Howard’ın desteğini alan Jack artık istediği işi yaptıracak kas gücüne de sahiptir. Ancak onları yönlendirecek bir lidere ihtiyaçları vardır. Bu sorumluluk en büyük kardeş Forrest’a yüklenir. Sabırlı ve güvenilir Forrest ise elindeki kartları kimseye göstermeyen, planlarını başkalarıyla paylaşmayan ve karaktere çok önem veren bir insandır. Üç kardeş kanunların her iki tarafında ihanetle savaşırken ve güçleri gittikçe artarken, ortaya Maggie isimli gizemli bir kadın çıkar ve düşünceli Forrest’ı, kullandığı yasadışı yöntemlerin gerçek değerini sorgulamaya iter.Film gerçek bir hikayeden esinlenmiştir.

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  Gelen Aramalar

  Lawless ( Wettest County izle

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  Liberal-Arts
  Sosyal bilimler filmi izle

  2010 yılında John Radnor yönetmenliğine çekilen Sosyal Bilimler Filmi 2012 yılında gösterime girmiştir.IMDB listesinde 6.6 puanla listelenen Sosyal Bil...

  Kapat