Iron Man 3 Filmi izle

Fragman
86 izleme

2013 yılında gösterime girecek olan Iron Man 3 filmi  Shane Black yönetmenliğinde çekildi.

Robert Downey Jr., Guy Pearce, Rebecca Hall, Gwyneth Paltrow, Paul Beettany, Ben Kingsley, Jon Fevreau, Don Cheadle, James Badge Dale, William Sadler, Stephanie Szostak, Stan Lee, Yvonne Zima gibi oyuncuları kadrosunda bulundurmaktadır.Iron Man 3 Filminin genel özeti şöyle:

Marvel Stüdyoları’nın sunduğu Iron Man 3 küstah ama çok zeki sanayici Tony Stark/Iron Man’i gücü sınırsız bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark özel dünyasının düşmanının ellerinde altüst olduğunu görünce, bu durumdan sorumlu olanı bulmak için bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuk, her adımda onun azmini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark kendi yöntemleriyle hayatta kalmak zorundadır. Çevresindekileri korumak için yeteneklerine ve içgüdülerine güvenmek zorunda kalır. Çıktığı bu yolda mücadele ederken, Stark gizli gizli peşini bırakmayan bir sorunun da cevabını bulur: zırh mı karakteri yaratıyor, karakter mi zırhı?

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

Editörün Seçimi
canakkale-1915-film-izle-afis-resism-picture-movie-poster
Çanakkale 1915 hd izle

2012 yılı yapımlarından Çanakkale 1915, Yeşim Sezgin yönetmenliğinde Serkan Balbal yapımcılığında çekildi. Senaryosunu Şu Çılgın Türkler k...

Kapat