İnanılmaz Örümcek-Adam filmi izle

2012 yapımı The Amazing Spider-Man [3D], Marc Webb yönetmenliğinde Tobey Maguire,Stan Lee,Sam Raimi,Avi Arad,Laura Ziskin,Grant Curtis,Todd Black yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde 7.3 puanla listelenen İnanılmaz Örümcek-Adam, oyuncu kadrosunda da Emma Stone, Andrew Garfield, Stan Lee, Sally Field, Chris Zylka gibi isimleri barındırmakta. İnanılmaz Örümcek-Adam filminin genel özeti ise şöyle:

Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı “ben kimim?, nereye aitim?” sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy’ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır…

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  leyla-ile-mecnun-izle
  Leyla ile Mecnun 74.bölüm izle

  Mecnun, Leyla’yı bir trafik kazası sonucu kaybeder. Bu olay üzerine bir yıl boyunca kimseyle konuşmayan Mecnun, gerçeği bir türlü kabul edemez. Leyla...

  Kapat