Vesvese: Cin Tuzağı yarın vizyonda!

Vesvese: Cin Tuzağı yarın vizyonda! 01 Ekim 2015

Türk olarak ilk defa bir bayan yönetmen koltuğuna oturup "korku filmi çeken ilk kadın yönetmen" unvanına sahip olan Sümeya Kökten yeni filmi korku severleri dehşete düşürmeye geliyor!

Türk olarak ilk defa bir bayan, yönetmen koltuğuna oturup "korku filmi çeken ilk kadın yönetmen" unvanına sahip olan Sümeya Kökten yeni filmi korku severleri dehşete düşürmeye geliyor!

Sümeya Kökten'in yönettiği filmin, oyuncu kadrosunda Okan AydınDuygu YenilmezMustafa Ağdere gibi isimlerin yer alıyor. Vesvese: Cin Tuzağı filmi alıştığımız yerli korku yapımlarına yeni bir arayüz getiriyor. Son yıllarda sinemamızda fazlaca ses bulan ve seyirci tarafından da ilgiyle karşılanan korku / gerilim sinemasının en beğenilen örneklerinden biri olacak gibi görünen yapım iki kadın arasında kalmanın bedelini hayatıyla ödemek zorunda kalan Murat'ın etrafında şekilleniyor.

Sevgilisi Alev ile mutlu bir ilişkisi olan Murat, Ceren adında bir kadınla tanışmasının sonrasında büyük bir kabusa sürükleniyor. Murat'a duyduğu aşka karşılık bulamayan Ceren, sevdiği adamdan intikam almak için ona büyü yaptırınca hayatı altüst olan Murat, Alev ve Gülseven'in yardımlarıyla bu kötü büyünün etkisinden kurtulmaya çalışıyor...

  • Tweet
  • Beğen
    0
Benzer Haberler
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha