Gri Kurt filmi izle

Fragman
79 izleme

2011 yapımı The Grey, Joe Carnahan yönetmenliğinde Ridley Scott,Tony Scott,Joe Carnahan,Ross Fanger,Jules Daly,Bill Johnson,Adi Shankar yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde 7.2 puanla listelenen Gri Kurt, oyuncu kadrosunda da Liam Neeson, Dermot Mulroney, Joe Anderson, Frank Grillo, James Badge Dale gibi isimleri barındırmakta. Gri Kurt filminin genel özeti ise şöyle:

Alaska açıklarında petrol aramak için çalışmak üzere hareket eden bir grup, uçağın düşmesi sonucu bölgede vahşi ve ıssız bir bölgesinde tek başlarına kalırlar. Ekibin şefi Ottway, grubun bu vahşi ortamda aç kurtlara yem olmadan yaşamaları için ne gerekiyorsa yapmak zorundadır. Ekip ölümcül yaraları ve vahşi doğa koşullarında hayatta kalabilecekler midir?

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  leyla-ile-mecnun-izle
  Leyla ile Mecnun 77.Bölüm izle

  Mecnun, Leyla’yı bir trafik kazası sonucu kaybeder. Bu olay üzerine bir yıl boyunca kimseyle konuşmayan Mecnun, gerçeği bir türlü kabul edemez. Leyla...

  Kapat