Gangster Squad Filmi izle

Fragman
140 izleme
Film çalışmıyorsa lütfen alt kısımdan yorum yazarak belirtin. En kısa sürede kırık partlar yenilenir.

2013 yılında gösterime girecek, senaryosu Will Beall, Paul Lieberman’a ait olan Gangster Squad filmi, Ruben Fleischer yönetmenliğinde çekildi.

Kadrosunda Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin, Sean Penn, Giovanni Rossi, Michael Pena, Anthony Mackie, Sullivan Stapleton, Nick Nolte, Derek Mears gibi isimleri barındırmakta.Gangster Squad filminin genel özeti şöyle:

Los Angeles, 1949. Brooklyn doğumlu acımasız mafya babası Mickey Cohen (Sean Penn) gösteriye Los Angeles’ta devam ediyor. Uyuşturucu, silah ve kadın ticareti yaparak para kazanan Cohen tüm bunları sadece çalıştırdığı adamlarla değil, kontrolü altındaki polis ve politikacılarla birlikte yapıyor. Konumu en cesur en sert polisin bile gözünü korkutmaya yetiyor… Cohen’in dünyasını başına yıkmak için bir araya gelen Los Angeles Polis Departmanı’nın Çavuş John O’Mara (Josh Brolin) ve Jerry Wooters (Ryan Gosling) tarafından yönlendirilen gizli ve küçük bir ekibi dışında. “The Gangter Squad” yeni yeni gelişmeye başlayan Los Angeles’ı gelmiş geçmiş en tehlikeli mafya babalarından birinin elinden geri almaya çalışan birkaç polisin heyecan verici hikayesini anlatıyor.

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  Gelen Aramalar

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  super-turk-2.jpg
  Süper Türk filmi izle

  2012 yapımı Süper Türk, Tamer Karadağlı yönetmenliğinde İzlen Erdem yapımcılığında çekildi. IMDb listelerinde puanla listelenen SüperTürk, o...

  Kapat