Devrimden Sonra filmi izle

Fragman
84 izleme

2011 yapımı , Mustafa Kenan yönetmenliğinde Nazım Hikmet Kültür Merkezi yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde puanla listelenen Devrimden Sonra, oyuncu kadrosunda da Mert Fırat, Fırat Tanış, Şerif Sezer, Levent Ülgen, Tanju Tuncel gibi isimleri barındırmakta. Devrimden Sonra filminin genel özeti ise şöyle:

Türkiye’de gerçekleşebilecek bir devrimin hayata ve sokağa nasıl yansıyabileceğini, devrimin, sıradan insanların, işçilerin, gençlerin, emeklilerin hayatlarında neleri değiştirebileceğini anlatıyor. Düşlerdeki Türkiye’yi, hep arzulanan ama bir türlü gerçekleştirilemeyen hayalleri anlatıyor. Eğitimin, sağlığın, parayla satılmadığı, paranın aşka tuzaklar kuramadığı, insanların işsizlik korkusu ile yaşamadığı, gençlerin üniforma giydirilip emperyalist örgütlerin hizmetine sokulamadığı bir ülkeyi anlatıyor. Ve hep beraber izlemeye, konuşmaya çağırıyor başka bir Türkiye’yi… Bir kez daha düşünün ya Türkiye’de devrim olursa? Nasıl bir Türkiye olur?

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

Editörün Seçimi
the-millionaire-tour-1357036055.jpg
The Millionaire Tour full hd izle

2012 yapımı The Millionaire Tour , Inon Shampanier yönetmenliğinde Ryan Radefeld,Vahan Paretchan, Jaime Burke yapımcılığında çekildi. IMDb listel...

Kapat