Cehennem Melekleri 2 filmi izle

Fragman
77 izleme

2012 yapımı The Expendables 2, Simon West yönetmenliğinde Avi Lerner,Danny Dimbort,Boaz Davidson,Trevor Short,Kevin King Templeton yapımcılığında çekildi.

IMDb listelerinde 7.0 puanla listelenen Cehennem Melekleri 2, oyuncu kadrosunda da Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger gibi isimleri barındırmakta. Cehennem Melekleri 2 filminin genel özeti ise şöyle:

Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Expendables’ın plânları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain tarafından öldürülür. Expendables, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkar.

Film hakkındaki yorumlar

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

  İlginizi çekebilecek filmler

  Editörün Seçimi
  leyla-ile-mecnun-1-sezon-izle
  Leyla ile Mecnun 3.Bölüm izle

  Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, hastanedeki yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz...

  Kapat