Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede izle


1045 izleme
Film çalışmıyorsa lütfen alt kısımdan yorum yazarak belirtin. En kısa sürede kırık partlar yenilenir.

Murat Şeker’in yönetmen koltuğunda yer alddığı, İlker Ayrık, Doğa Rutkay, Şevket Çoruh, Murat Akkoyınlu ile Timur Acar’ın oyuncu kadrosunu doldurduğu film Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede izle; bir grup kafadarın maceralara devam dediği bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor.

Konusu ile biraz farklı bir hapishane maceraları işlenmekte filmde. Tıbbi bir deney için mahkumalar üzerinde suçtan önleyici ilaçlarla deney yapılacaktır. Ekip sonunda şartlı tahliye gibi bir ikramiye olunca hemen atlarlar. Hapisten çıktıklarında da bundan sonra çakallık yapmayacaklarına dair ekip olarak sözleşirler. Tabi burada unutulan bir nokta var ki o da asıl meselenin çakallık yapmak yada yapmamak değil, çakallarla dans edebilmektir.

Film hakkındaki yorumlar

  1. kenan

    5 gün önce

    ahaha unla malı karıştır ya la :D

    Thumb up 4 Thumb down 0

Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

Gelen Aramalar

ÇAKALLARLA DANS 2: HASTASIYIZ DEDE FUL IZLEçakallarla dans 2 12 01 2013Çakallarla Dans 2 : Hastasıyız Dede izleÇakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Full Hd İzlecakallarla dans 2 izle ru

İlginizi çekebilecek filmler

Editörün Seçimi
Devrimden-Sonra-1303409529.jpg
Devrimden Sonra filmi izle

2011 yapımı , Mustafa Kenan yönetmenliğinde Nazım Hikmet Kültür Merkezi yapımcılığında çekildi. IMDb listelerinde puanla listelenen Devrimden So...

Kapat