Bisiklet Hırsızları izle


Savaş sonrası dönemde hayatı anlatmak için Antonio Ricci’nin hikayesini konu alan bisiklet hırsızları filmi dönemi tam olarak iliklerinizde hissetmenizi sağlayacak sağlamlıkta bir yapım.
Savaştan sonra iş bulmak çok zordur ve büyük bir ekonomik buhran vardır. İnsanlar hayatta kalabilmek için her şeylerini rehin verip iş aramaktadır. Antonio’da yemek parası için bisikletini rehin vermek zorunda kalmıştır. İş bulma kurumunda Antonio’ya uygun bir iş çıktığı zaman bir sorunla karşı karşıya kalır, bu iş için bisikletinin olması gereklidir. Rehin verdiği bisikleti alabilmek için yatak çarşaflarını satarlar. İlk iş gününde ise bisikleti bisiklet hırsızları tarafından çalınır.
Bisikleti çalınan her çocuğun yaşadığı acıyı hüznü yaşayan bir yetişkini izliyoruz bisiklet hırsızları filminde. Bu sefer ailesini geçindirebilmek için bisikletine ihtiyacı olan bir yetişkin. Bisikletini bulabilmek için bütün şehri arayıp taramaya başlar. Bisiklet hırsızlarının nerelerde bisikletleri elden çıkarmaya çalıştığını öğrenir..

Tweet'le 'ta Paylaş
8.3
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış

Bisiklet Hırsızları izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.