Kovboylar ve Uzaylılar Filmini izle

Kovboylar ve Uzaylılar Filmini izle
Gösterim tarihi: 16 Eylül 2011
Yapım: 2011
Oyuncular: Harrison Ford, Daniel Craig, Sam Rockwell, Olivia Wilde, Noah Ringer, Paul Dano, Clancy Brown, Ana De La Reguera, Wes Studi, Adam Beach, Keith Carradine, Abigail Spencer, Kenny Call
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim, Macera, Western
Senaryo: Damon Lindelof, Roberto Orci, Alex Kurtzman, Joshua Oppenheimer, Mark Fergus, Hawk Ostby, Thomas Dean Donnelly
Yönetmen: Jon Favreau
Alternatif İsim: Cowboys & Aliens, Cowboys And Aliens
Kovboylar ve Uzaylılar Filmi konusu:Yıllardan 1873, yer Arizona. Geçmişini hiç hatırlamayan bir yabancı (Craig) kendisini Absolution isimli çöl kasabasında bulur. Geçmişine dair tek ipucu, bileğindeki gizemli bir kelepçedir. Kısa süre içerisinde kasabalıların yabancıları hoş karşılamadığını ve kasaba sokaklarında, demir yumruklu Albay Dolarhyde’ın (Ford) emri olmadan kimsenin hareket etmediğini keşfeder.

Fakat ıssız Absolution, gökyüzünden gelen istilacılar tarafından saldırıya uğradığında daha önce hiç bilmediği bir korkuyu yaşayacaktır. Nefes kesen bir hızla gökyüzünden gürültü ve kör edici ışıklarla gelen bu canavarlar, kasabayı allak bulak ederler. Absolution halkının reddettikleri yabancı, artık kurtuluşları için tek umutlarıdır?

Gişede iyi iş yapan filmlerle bilinen sinemacı Jon Favreau, klasik Western’in uzaylı istilası filmleriyle birleştiren, Daniel Craig ve Harrison Ford?lu Cowboys & Aliens’ın yönetmenliğini üstleniyor. Filmin senaryosu ise ?Star Trek? in (Uzay Yolu) senaristleri Alex Kurtzman ve Roberto Orci ile Damon Lindelof?a ait?

Kovboylar ve Uzaylılar Filmini izle

Etiketler:, , , , ,