Blue Crush 2 – Büyük Dalga 2 Filmi izle

Blue Crush 2 – Büyük Dalga 2 Filmi izle
Gösterim tarihi: 07 Haziran 2011
Filmizle.com.tr puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 5.1/10
Yapım: 2011
Oyuncular: Sharni Vinson, Gideon Emery, Benny Ou, Elizabeth Mathis, Rodger Halston, Patrick Lyster, Ben Milliken, Sasha Jackson
Tür: Romantik, Spor
Senaryo: Randall McCormick
Yönetmen: Mike Elliott
Alternatif İsim: Büyük dalga 2
Blue Crush 2 – Büyük Dalga 2 Filmi konusu:
Mike Elliott yönetmenliğindeki 2011 yapımı güzel bir film. Türkçe dublaj olan filmin senaryosunu Randall McCormick yazmış.. Ölen annesinin hatıralarından kurtulmak isteyen genç kız, annesinin sevdiği bir bölgeye sörf yapmaya gider.

Blue Crush 2 – Büyük Dalga 2 Filmi izle

Bölüm 2:

Bölüm 3:


Bölüm 4:


Bölüm 5:


Bölüm 6:

Etiketler:, , , , , ,


Film izle

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak Film izle servisini kullanan değerli dostlarımız.Film izle özelliği bulunan bütün filmlerimizde indirme linki bulunmamaktadır.Özellikle telif hakkını koruma ve emeğe saygı açısından Film izle sitemizde full Film izle özelliği bulunmamaktadır.Sadece film fragmanları vardır.Bu konuda hassasiyet göstereceğinizi umut eder iyi seyirler dileriz.

Full Film izle

Film izle sitemizde bulunan fragmanların bir çoğu youtube,megavideo,mynetvideo vb. video paylaşım sitelerinden embed koduyla alınmıştır.Bu video veya fragmanların Film izle web sitemizden kaldırılmasını isteyen kişi veya kurumların iletişim bölümünde telif haklarını bildiren ve konuyu özetleyici bir mesaj atmaları sonucunda, söyledikleri Film izle videosunun sitemizden kaldıracağımızı önemle belirtmek isteriz.Film izle tv.tr olarak bütün T.C kanun ve yasalarına uyacağımızı, ayrıca Türk adet gelenek ve göreneklerine etik olarak çelişecek hiç bir filmi sitemizde barındırmıyacağımızı özellikle yazılı olarak buradan beyan ediyoruz.

Film Fragmanı izle

Film izle sitemizde yayınlanan bütün film fragmanları paylaşıma açık olup gerektiğinde telif ihlali olmaması konusunda Film izle sitemizden kaldırılacaktır.Sitemizin kuruluş amacı, kaliteden ödün vermeden Film izle hakkında bilgiler vermek ve sitemiz üzerinden yayınlanan her film hakkında bilgi vermektir.Ayrıca Film izle tv.tr her zaman ücretsiz olacaktır ve hiç bir suretle reklam vb. uygulamalar konulmayacaktır.
Saygılarımızla Film izle tv.tr ekibi...