Buradasınız : Ana Sayfa // Arşiv Şubat, 2012

Can Bonomo – 2012 Eurovision Şarkısı

| 24 Şubat 2012 Yorum Yok
Can Bonomo – 2012 Eurovision Şarkısı

TRT Eurovision’da Türkiye’yi Can Bonomo’nun temsil etmesine karar verdi. Bonomo Eurovision’a özel bir şarkı bestedi. İşte Can Bonomo’nun Eurovision şarkısı Can Bonomo... 

Halil Sezai isyan dinle

| 23 Şubat 2012 Yorum Yok
Halil Sezai isyan dinle

Halil Sezai isyan şarkısı dinle,Halil Sezai isyan son albüm,Halil Sezai isyan son albümdeki şarkı,Halil Sezai incir reçeli şarkısı dinle ... Film izle

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak Film izle servisini kullanan değerli dostlarımız.Film izle özelliği bulunan bütün filmlerimizde indirme linki bulunmamaktadır.Özellikle telif hakkını koruma ve emeğe saygı açısından Film izle sitemizde full Film izle özelliği bulunmamaktadır.Sadece film fragmanları vardır.Bu konuda hassasiyet göstereceğinizi umut eder iyi seyirler dileriz.

Full Film izle

Film izle sitemizde bulunan fragmanların bir çoğu youtube,megavideo,mynetvideo vb. video paylaşım sitelerinden embed koduyla alınmıştır.Bu video veya fragmanların Film izle web sitemizden kaldırılmasını isteyen kişi veya kurumların iletişim bölümünde telif haklarını bildiren ve konuyu özetleyici bir mesaj atmaları sonucunda, söyledikleri Film izle videosunun sitemizden kaldıracağımızı önemle belirtmek isteriz.Film izle tv.tr olarak bütün T.C kanun ve yasalarına uyacağımızı, ayrıca Türk adet gelenek ve göreneklerine etik olarak çelişecek hiç bir filmi sitemizde barındırmıyacağımızı özellikle yazılı olarak buradan beyan ediyoruz.

Film Fragmanı izle

Film izle sitemizde yayınlanan bütün film fragmanları paylaşıma açık olup gerektiğinde telif ihlali olmaması konusunda Film izle sitemizden kaldırılacaktır.Sitemizin kuruluş amacı, kaliteden ödün vermeden Film izle hakkında bilgiler vermek ve sitemiz üzerinden yayınlanan her film hakkında bilgi vermektir.Ayrıca Film izle tv.tr her zaman ücretsiz olacaktır ve hiç bir suretle reklam vb. uygulamalar konulmayacaktır.
Saygılarımızla Film izle tv.tr ekibi...